joker tattoo

MATTEL Uno Kartlar Deluxe (Türkçe) (M2062) Pdf

Uno Kartlar Deluxe (Türkçe) (M2062) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Uno Kartlar Deluxe (Türkçe) (M2062), kitabı MATTEL tarafından yazılmıitır. Uno Kartlar Deluxe (Türkçe) (M2062) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Uno Kartlar Deluxe (Türkçe) (M2062), MATTEL tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Uno Kartlar Deluxe (Türkçe) (M2062)

Yazarı

MATTEL

Özeti

‘Şimdi UNO ile Eğlence Zamanı!’, “Çocuklar, gençler veya yetişkinler; Uno®’yu herkes sever!”, ‘ ‘, ‘Başlamak kolay, bırakmak çok zor!’, ‘ ‘, ‘Tüm aile beraber bir akşam geçirmek için muhteşem bir oyun.’, ‘ ‘, ‘UNO® destesinde El Bir Sonrakine Geçer, Yön Değiştir, 2 Kart Çek, renk değiştiren Joker ve 4 Kart Çek ‘, ‘ve Joker Kartları olmak üzere bir çok kart bulunur. ‘, ‘Elinizde tek kart kaldığında “”UNO!”” diye bağırmayı sakın unutmayın. ‘, ‘UNO® destesi, çift destek kart tepsisi, puan cetveli ve talimatlar kılavuzu dahildir.’, ‘Özellikler:’, ‘Her biri 25 kartlık dört set ve ayrıca sekiz Joker Kartı bulunur.’, ‘Oyunu ilk siz bitirin ve rakiplerinizin elindeki kartların puanlarını alın.’, ‘Standart oyunu kazanmak için 500 puan toplayın.’, ‘Çift el oynama, eşli oynama ve turnuva oyunları seçenekleriyle daha fazla eğlenin.’, ‘108 kartlık deste ile birlikte talimat kılavuzu ve puanlama cetveli bulunur.’, ‘ ‘

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 28.03.2019’

Uno Kartlar Deluxe (Türkçe) (M2062) Kitabının Yazarı Kimdir?

Uno Kartlar Deluxe (Türkçe) (M2062) kitabının yazarı MATTEL’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın