Mehmet Akif Ersoy Safahat’tan Seçme Hikayeler Pdf Kitap Özet İndir

Safahat’tan Seçme Hikayeler Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Safahat’tan Seçme Hikayeler, kitabı Mehmet Akif Ersoy tarafından yazılmıitır. Safahat’tan Seçme Hikayeler kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Safahat’tan Seçme Hikayeler, Mehmet Akif Ersoy tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Safahat’tan Seçme Hikayeler

Yazarı

Mehmet Akif Ersoy

Özeti

‘Bir fikir ve dava adamı Mehmet Akif Ersoy’u İstiklal Marşı’mızın yazarı olarak tanıyoruz. Unutulmaz “Çanakkale Şehitlerine” şiiriyle de gönlümüzde ayrı yer edinen şairimizin “Safahat” kitabı, nesiller boyunca başucu eserlerimizden biri olmuştur. Bütün şiirlerini topladığı “Safahat”, aynı zamanda pek çok manzum hikâyeyi de bünyesinde barındırmaktadır.’, ‘Safahat’ta yer alan, başta “Küfeci”, “Seyfi Baba” gibi unutulmaz manzum şiir-hikâyeleri, genç nesillere aktarmak için aslına sadık kalarak günümüz Türkçesi’yle hikâyeleştirmeye gayret ettik. Eminiz ki herkes bu hikâyelerden istifade edecekler ve şairimizin hayal ettiği “Asım’ın Nesli”nin birer ferdi olacaktır.’, “Mehmet Akif’i ve onun davasını daha iyi anlayabilen bir gençlik, ülkemizin en büyük ihtiyacıdır.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 27.04.2021’, ‘ISBN: 9786257131605’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 144’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Safahat’tan Seçme Hikayeler Kitabının Yazarı Kimdir?

Safahat’tan Seçme Hikayeler kitabının yazarı Mehmet Akif Ersoy’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın