Michael Brown Expedition Alaska – Alaska’ya Yolculuk (Dvd) Pdf Kitap Özet İndir

Expedition Alaska – Alaska’ya Yolculuk (Dvd) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Expedition Alaska – Alaska’ya Yolculuk (Dvd), kitabı Michael Brown tarafından yazılmıitır. Expedition Alaska – Alaska’ya Yolculuk (Dvd) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Expedition Alaska – Alaska’ya Yolculuk (Dvd), Michael Brown tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Expedition Alaska – Alaska’ya Yolculuk (Dvd)

Yazarı

Michael Brown

Özeti

“Alaska’ya yolculuk DVD’si ile Amerika’nın son sınırına bir yolculuk yapın. Küresel ısınma devam ettikçe bu farklı topraklarda neler olduğunu görün, Ayrıca, en çarpıcı manzaralarda eyaletin vahşi yaşamını araştırmaya gidin. Tehlikeli hızda değişen nefes kesici farklılıktaki bu bölgeyi keşfedin. Geçtiğimiz 40 yıl içinde, Alaska global ortalamanın beş katı hızla ve dünyanın her yerinden daha hızlı bir şekilde beş dereceye kadar ısındı! Bu geniş bölgedeki küresel ısınmanın etkilerini değerlendirirken ünlü bilim insanı, natüralist ve film yapımcısı ekibine katılın. Eyaletin en sıra dışı vahşi yaşamını araştırırken izleyin ve sonra dünyanın en nefes kesici manzaralarının birisinin içinde en şaşırtıcı hayvanlardan bazılarını izleyin.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2011’, ‘Barkod: 9806667107325’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19 cm’

Expedition Alaska – Alaska’ya Yolculuk (Dvd) Kitabının Yazarı Kimdir?

Expedition Alaska – Alaska’ya Yolculuk (Dvd) kitabının yazarı Michael Brown’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın