Murat Demir Bir Delinin 9 Günü 1 Pdf Kitap Özet İndir

Bir Delinin 9 Günü 1 Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Bir Delinin 9 Günü 1, kitabı Murat Demir tarafından yazılmıitır. Bir Delinin 9 Günü 1 kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Bir Delinin 9 Günü 1, Murat Demir tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Bir Delinin 9 Günü 1

Yazarı

Murat Demir

Özeti

“AŞK için psikolojik bir oyuna kalkışan bir gencin hikâyesi… Deniz’in, aşkın hiçbir türlüsüne inancı yoktu.Kaderinin kendi ellerinde olduğunu düşünüyordu. Oysa henüz çocuk denecek yaşlarda kalbinin derinliklerine gömülen gerçek aşkın tohumlarının büyüdüğünden ve onu esir almaya başladığından haberi yoktu. Kaderini çizmek için girdiği oyunun içinde, ruhunu habersizce sarmayalan AŞK’ın tek sahibine doğru yaklaşmaya başladı. Aşkı için olmadık işlere kalkıştı ve hissettiği bu yabancı tuhaflık karşısında, aklının bulanmaması için kurduğu oyunu bitirip aşkına kavuşmak için çabalamaya başladı.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 02.05.2019’, ‘ISBN: 9786059491983’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 376’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Bir Delinin 9 Günü 1 Kitabının Yazarı Kimdir?

Bir Delinin 9 Günü 1 kitabının yazarı Murat Demir’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın