Murat Yalçın Kitap-lık 216 Temmuz-Ağustos 2021 Pdf Kitap Özet İndir

Kitap-lık 216 Temmuz-Ağustos 2021 Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Kitap-lık 216 Temmuz-Ağustos 2021, kitabı Murat Yalçın tarafından yazılmıitır. Kitap-lık 216 Temmuz-Ağustos 2021 kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Kitap-lık 216 Temmuz-Ağustos 2021, Murat Yalçın tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Kitap-lık 216 Temmuz-Ağustos 2021

Yazarı

Murat Yalçın

Özeti

‘Yapı Kredi Yayınları tarafından yayımlanmakta olan kitap-lık dergisinin 216. sayısında Marcel Proust’un 150. doğum yıldönümü için Mehmet Rifat’ın hazırladığı kapsamlı bir dosya var. Mehmet Rifat ve Jean Montenot’nun yazıları, Proust uzmanı Jean-Yves Tadié ile söyleşi, Proust’un mektuplarından seçmeler, Kayıp Zamanın İzinde’de sözü edilen şairler, yazarlar, eleştirmenler, YKY’de Proust kaynakçası ile dosya tam anlamıyla bir kaynak niteliğinde.’, ‘Süreyya Berfe, Hüseyin Peker, Sina Akyol, Mehmet Mümtaz Tuzcu, Betül Tarıman, Elif Sofya, Levent Karataş, Mehmet İşten, Mikâil Söylemez, Yiğit Kerim Arslan şiirleri; Eray Karınca, Ferdi Çetin, Alper Beşe, Semrin Şahin, Engin Özkol öyküleri; Mehmet Ergüven, M. Sadık Aslankara, Gözde Pelivan, Engin Soysal, Mehmet Yaşın, Ramis Dara, Çağla Çinili, Mukadder Özgeç, Orçun Üçer yazılarıyla; Gültekin Emre, Nazmi Ağıl, Emel İrtem, Anıl Cihan, Gün Benderli, Deniz Tarsus ise kendileriyle yapılan söyleşilerle dergisinin 216. sayısında.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 09.07.2021’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 176’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’

Kitap-lık 216 Temmuz-Ağustos 2021 Kitabının Yazarı Kimdir?

Kitap-lık 216 Temmuz-Ağustos 2021 kitabının yazarı Murat Yalçın’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın