joker tattoo

Mustafa Arif Hakan Akıner 10. Sınıf Felsefe Özet Pdf

10. Sınıf Felsefe Özet Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

10. Sınıf Felsefe Özet, kitabı Mustafa Arif Hakan Akıner tarafından yazılmıitır. 10. Sınıf Felsefe Özet kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
10. Sınıf Felsefe Özet, Mustafa Arif Hakan Akıner tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

10. Sınıf Felsefe Özet

Yazarı

Mustafa Arif Hakan Akıner

Özeti

‘Bu özet kitap, okul müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. Kitaptaki konular, ders kitabıyla uyumlu olarak sıralanmış ve açıklanmıştır. Hazırlanış amacı, öğrenciyi yoğun ve boğucu ayrıntılarla dolu yardımcı kaynaklardan kurtarmaktır. İhtiyaç olan her bilgi öz ve anlaşılır olarak bu kitapta yer almaktadır.’, ‘Uzun konu anlatımları yok, gereksiz bilgi yığınları yok, yorucu ayrıntılar yok. Doyurucu, eksiksiz ama yormayan bir kitap bu.’, “Konu anlatımlarında çok önemli noktaları uyarılarla belirttik. Bazı konuları daha anlaşılır görsellere çevirdik. Ünite sonlarında tarama testlerine yer verdik. Kendinizi sınamanız için dört yazılı sınav ve iki deneme sınavı koyduk. Kitaptaki tüm yazılı ve test-deneme sorularının ayrıntılı çözümleri wwwdeltakitapcom’da yer almaktadır.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.09.2018’, ‘ISBN: 9786052267400’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 80’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 19.5 x 27.5 cm’

10. Sınıf Felsefe Özet Kitabının Yazarı Kimdir?

10. Sınıf Felsefe Özet kitabının yazarı Mustafa Arif Hakan Akıner’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın