joker tattoo

Nazan Arısoy Aşk’a Kadar Kapalıyız Pdf

Aşk’a Kadar Kapalıyız Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Aşk’a Kadar Kapalıyız, kitabı Nazan Arısoy tarafından yazılmıitır. Aşk’a Kadar Kapalıyız kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Aşk’a Kadar Kapalıyız, Nazan Arısoy tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Aşk’a Kadar Kapalıyız

Yazarı

Nazan Arısoy

Özeti

‘İçeride tadilat var.’, ‘Yüreklere verdiğimiz zarardan dolayı özür dileriz.’, ‘Aşka karşı umutsuz olma, duvarlarını yık. Canın yandı diye can yakmaktan vazgeç. Kendinde yarattığın o güvensizlik zindanından çık ve inancını tazele. Aşk; bitti dediğin yerden, asla diye başladığın cümlelerin içinden firar edip yeniden gelecek. Ruhunun tadilatı bitmeden kimsenin enkazını kaldırmaya çalışma. Yanmadan, yakma… Bu kitapla AŞK olacaksın… Unutma! Aşk, ruhun ile zihnin el ele uçurumdan atladığı zaman yaşanır. Bildiklerin ölür ve aşkla yeniden doğarsın.’, ‘ ‘, ‘Aşkla yeniden doğuşun mucizesini anlatan, ruhlarımızda açtığımız yaraları fark ettiren, iyileştirici, hayatınıza yürekten dokunan bu kitap, mutlu insan olmanın önünü kesen, kalın, gri, umutsuzluktan inşa edilmiş keder duvarlarınızı yıkacak.’, ‘ ‘, “Daha önce Nazım Hikmet, Tomris Uyar, Cemal Süreya gibi büyük yazar ve şairlerin ‘ruhlarına girerek’ yazdığı biyografik romanlarla adından söz ettiren Nazan Arısoy yeni kitabında hepimize ayna tutuyor. Modern zamanların zalimlikleriyle ruhları aşk enkazına dönmüş iki gencin hikayesi üzerinden aşkı yeniden var ediyor, aşka nefes veriyor. Sizi de aşka davet ediyor!”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 12.04.2019’, ‘ISBN: 9786052214848’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 224’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Aşk’a Kadar Kapalıyız Kitabının Yazarı Kimdir?

Aşk’a Kadar Kapalıyız kitabının yazarı Nazan Arısoy’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın