Neil Gaiman Coralin – Koralin ve Gizli Dünya (Dvd) Pdf Kitap Özet İndir

Coralin – Koralin ve Gizli Dünya (Dvd) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Coralin – Koralin ve Gizli Dünya (Dvd), kitabı Neil Gaiman tarafından yazılmıitır. Coralin – Koralin ve Gizli Dünya (Dvd) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Coralin – Koralin ve Gizli Dünya (Dvd), Neil Gaiman tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Coralin – Koralin ve Gizli Dünya (Dvd)

Yazarı

Neil Gaiman

Özeti

‘Fantastik edebiyatın dahilerinden Neil Gaiman’ın usta kaleminden…’, ‘ ‘, ‘En iyi Animasyon Oscar Adayı’, ‘ ‘, ‘Ne dilediğine dikkat et!’, ‘ ‘, ‘Yönetmen Henry eSlick, Neil Gaiman’ın çok satan çocuk romanından uyarladığı bu olağanüstü macerayla karşınızda!’, ‘ ‘, ‘Koralin Jones hayatını çok sıkıcı bulmaktadır ta ki gizli bir kapı bulup, kapının ardında daha güzel bambaşka bir dünya keşfedene kadar. Ancak çok memnun olduğu bu diğer hayatı diğer ailesinin sonsuza kadar onlarla birlikte kalmasını istemesi üzerine tehlikeli bir hal alır. Koralin düştüğü tuzaktan kurtulmak ve gerçek ailesine geri dönmek için zekasını ve yeteneklerini kullanmalıdır.’, ‘ ‘, ‘ ‘, ‘ ‘, ‘ ‘, ‘ ‘, ‘DVD’, ‘2009’, ‘100 dk.’, ‘Var’, ‘Var’, ‘Neil Gaiman’, ‘İngilizce’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2009’, ‘Barkod: 8680979021040’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Coralin – Koralin ve Gizli Dünya (Dvd) Kitabının Yazarı Kimdir?

Coralin – Koralin ve Gizli Dünya (Dvd) kitabının yazarı Neil Gaiman’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın