Nevzat Kalay YDS Deneme İngilizce 10 Özgün Deneme Sınavı Pdf Kitap Özet İndir

YDS Deneme İngilizce 10 Özgün Deneme Sınavı Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

YDS Deneme İngilizce 10 Özgün Deneme Sınavı, kitabı Nevzat Kalay tarafından yazılmıitır. YDS Deneme İngilizce 10 Özgün Deneme Sınavı kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
YDS Deneme İngilizce 10 Özgün Deneme Sınavı, Nevzat Kalay tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

YDS Deneme İngilizce 10 Özgün Deneme Sınavı

Yazarı

Nevzat Kalay

Özeti

“Bu kitap, YDS’ye İngilizceden girecek adaylara sınav pratiği kazandırmak amacıyla hazırlanmıştır. Kitap, sınav formatına uygun 10 özgün deneme sınavından oluşmaktadır. “, ”, “YDS’ye hazırlanmada özgün deneme sınavları çözmek sınavdan alınacak sonucu önemli ölçüde etkilemektedir. Ancak deneme sınavları hem bilgi hem de yorum düzeyi yönüyle sınav formatına uygun olmalıdır. Bazı soru türlerinin diğerlerine göre daha kolay ve daha zor olması istenilen başarının elde edilmesine engel teşkil edecektir. Bu bakımdan sorular hazırlanırken önceki yıllarda YDS’de çıkmış soruların zorluk düzeyine dikkat edilmiş ve sorulardaki bilgi ve yorum seviyesi sınav formatına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 31.03.2021’, ‘ISBN: 9786057960269’, ‘Dil: İNGİLİZCE,TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 190’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt’, ‘Boyut: 19.5 x 27.5 cm’

YDS Deneme İngilizce 10 Özgün Deneme Sınavı Kitabının Yazarı Kimdir?

YDS Deneme İngilizce 10 Özgün Deneme Sınavı kitabının yazarı Nevzat Kalay’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın