OKUR KİTAP DERGİSİ Okur Kitap Dergisi Sayı 9 Mart-Nisan-Mayıs 2019 Pdf Kitap Özet İndir

Okur Kitap Dergisi Sayı 9 Mart-Nisan-Mayıs 2019 Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Okur Kitap Dergisi Sayı 9 Mart-Nisan-Mayıs 2019, kitabı OKUR KİTAP DERGİSİ tarafından yazılmıitır. Okur Kitap Dergisi Sayı 9 Mart-Nisan-Mayıs 2019 kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Okur Kitap Dergisi Sayı 9 Mart-Nisan-Mayıs 2019, OKUR KİTAP DERGİSİ tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Okur Kitap Dergisi Sayı 9 Mart-Nisan-Mayıs 2019

Yazarı

OKUR KİTAP DERGİSİ

Özeti

“Okur’un 9. sayısı ile huzurlarınızdayız.”, ‘ ‘, ‘Birlikte 3 yılı geride bıraktık. Umarız her sayıda heyecan ve keyifle hazırladığımız dosyalar, söyleşiler, özel köşe ve bölümler, çeviriler, haberler, kitap inceleme yazıları ve daha pek çok şeyi okurken sizler için de heyecanlı ve keyifli oluyordur. Artarak devam eden desteğiniz bize bu yönde ciddi bir umut veriyor. Eksik olmayınız…’, ‘ ‘, ‘Bu sayımızda prestij kitaplara dair özel bir dosya hazırladık. Eksileriyle, artılarıyla prestij kitapların bugün ne mana ifade ettiğine dair bir değerlendirme sunmaya çalıştık. Orta sayfa söyleşimiz yılın fikir adamı ödülünü alan ve çarpıcı bir esere imza atan Cengiz Anık Hocamızla oldu. Yine zengin söyleşiler barındıran bir sayı sunmaya çalıştık. Sayfalar ilerledikçe Tarık Tufan, Samed Karagöz, Tanıl Bora, Handan Acar Yıldız, Dursun Çiçek söyleşileri ile karşılacaksınız.’, ‘ ‘, “Sabahattin Ali kitapları üzerinden telif hükmünün kalmasıyla birlikte 40’ı aşkın yayınevi yazarın eserlerini yayımlamaya başladı fakat bazı sorunlar ortaya çıktı. Alaaddin Serhan Yaman’ın yazısını atlamamanızı öneririz.”, ‘ ‘, ‘Her sayıda birbirinden güzel yazarlarımız nitelikli metinler sunmaya devam ediyorlar ve yenileriyle sizleri buluşturmayı çok istiyoruz. Bu sayıdan itibaren “içinde kitap geçen öyküler” köşesi ile Mustafa Çiftçi de bizimle birlikte olacak.’, ‘ ‘, ‘Lütfen bize düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi yazın: okur@okurdergisicom’, ”, ‘Daha güzel sayılarda buluşmak dileğiyle…’, ‘ ‘

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 08.03.2019’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’

Okur Kitap Dergisi Sayı 9 Mart-Nisan-Mayıs 2019 Kitabının Yazarı Kimdir?

Okur Kitap Dergisi Sayı 9 Mart-Nisan-Mayıs 2019 kitabının yazarı OKUR KİTAP DERGİSİ’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın