Ömer Lütfi Önen Elisa’nın Gözleri Pdf Kitap Özet İndir

Elisa’nın Gözleri Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Elisa’nın Gözleri, kitabı Ömer Lütfi Önen tarafından yazılmıitır. Elisa’nın Gözleri kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Elisa’nın Gözleri, Ömer Lütfi Önen tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Elisa’nın Gözleri

Yazarı

Ömer Lütfi Önen

Özeti

‘Elisa dar gelirli bir ailenin mutlu bir çocuğu olarak yaşamaktadır. Okul yıllarında yaşadığı bir kaza, onda gizli kalmış bir gücü uyandırmış fakat bu güç hayatını daha fazla etkilemeden tekrar uykuya dalmıştır. Ta ki o büyük kazaya dek…’, ”, “Yaşadığı ikinci büyük travma, ondaki gizli gücü tekrar ortaya çıkarmış ve artık onun bir parçası olmuştur. Bu güç Elisa’nın hayatını mı kurtaracak yoksa hayatına mı mal olacak?”, ”, “Elisa’nın Gözleri, Ömer Lütfi Önen’in kaleminden, bir solukta okuyacağınız muhteşem bir kitap.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 09.08.2021’, ‘ISBN: 9786254123252’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 258’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13 x 19.5 cm’

Elisa’nın Gözleri Kitabının Yazarı Kimdir?

Elisa’nın Gözleri kitabının yazarı Ömer Lütfi Önen’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın