Öner Yağcı Tek Kitapta Namık Kemal / Vatan ve Özgürlük Şairi Pdf Kitap Özet İndir

Tek Kitapta Namık Kemal / Vatan ve Özgürlük Şairi Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Tek Kitapta Namık Kemal / Vatan ve Özgürlük Şairi, kitabı Öner Yağcı tarafından yazılmıitır. Tek Kitapta Namık Kemal / Vatan ve Özgürlük Şairi kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Tek Kitapta Namık Kemal / Vatan ve Özgürlük Şairi, Öner Yağcı tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Tek Kitapta Namık Kemal / Vatan ve Özgürlük Şairi

Yazarı

Öner Yağcı

Özeti

“Öner Yağcı, Mustafa Kemal Atatürk’ün, “direnme gücü” aldığı isimlerden biri olan, Vatan ve Özgürlük şairimiz Namık Kemal’i, bir bütün halinde; hayatı, düşünceleri ve eserleriyle anlatıyor…”, ‘ ‘, ‘ ‘, ‘”Ben bu memlekette milletin padişah,’, ‘hürriyetin kanun olduğunu göremeyeceğim, fakat sen bunu mutlaka göreceksin… Babana inan.’, ‘Vatanımız yok olmayacak, kendini kurtaracak.’, ‘Hürriyeti elde edecek. Kim ne derse desin, inanma. Yalnızca bana inan. Hiç şüphe yok ki ülkemizde halkın’, ‘egemen olacağı gün gelecek. Ekrem,’, ‘ben bugünü göremeyebilirim, ama sen göreceksin.’, ‘Hürriyet bayrağını taşıyanlardan biri olacaksın.”‘, ‘ ‘, “(Namık Kemal’in oğluna yazdığı bir mektuptan…)”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 02.05.2019’, ‘ISBN: 9786056934506’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 144’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Tek Kitapta Namık Kemal / Vatan ve Özgürlük Şairi Kitabının Yazarı Kimdir?

Tek Kitapta Namık Kemal / Vatan ve Özgürlük Şairi kitabının yazarı Öner Yağcı’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın