Ramazan Derin Ahtapot Kulübü Pdf Kitap Özet İndir

Ahtapot Kulübü Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Ahtapot Kulübü, kitabı Ramazan Derin tarafından yazılmıitır. Ahtapot Kulübü kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Ahtapot Kulübü, Ramazan Derin tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Ahtapot Kulübü

Yazarı

Ramazan Derin

Özeti

‘—Gölge Oyunu nedir, bilir misin? Bu oyun bir perde, ışıklar ve ahşap figürlerle oynanır. Eski zamanların bu oyununu, kendime göre artık en iyi ben oynuyorum. Benden iyi olamazsın fakat sen de fena sayılmazsın. Komiser, sen ve senin gibilerin çapı beni yenmeye yetmez. Çok suçlu var bu ülkede ama ben farklıyım. Ben bir gölgeyim. Gölgeleri tutamazsın, gölgeleri yakalayamazsın, gölgeleri tutuklayamazsın, gölgeleri öldüremezsin, dedi yüzündeki maskesiyle. Eldivenli elleriyle, giydiği elbisenin arası biraz açılınca bileğinin üstündeki ahtapot dövmesi, komiserin gözüne ilişti.’, ‘—Senin peşini bırakmayacağım. Gölgeler tutulmaz ama sahibine gönderilen ışık kesilirse yok olur, giderler. Ben de o ışığı söndüreceğim. Sen bizim gölgemiz oldun. Ben de senin hayaletin olacağım, dedi komiser.’, ‘Peki böyle şeytani zekaya sahip Gölge ve onun ülke çapındaki faaliyetlerinin sonucu ne olacak?’, “Birçok olayın geliştiği baştan sona maceralar ve akıl oyunlarıyla dolu; dünya var oldukça hiç bitmeyecek olan ‘iyiler ile kötülerin savaşını’ bir de bizim kahramanlarımızdan dinleyin.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 23.08.2021’, ‘ISBN: 9786254123696’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 144’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13 x 19.5 cm’

Ahtapot Kulübü Kitabının Yazarı Kimdir?

Ahtapot Kulübü kitabının yazarı Ramazan Derin’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın