joker tattoo

REDKA Dümen Oyunu Tic Tac Toe Oyunu (5260) Pdf

Dümen Oyunu Tic Tac Toe Oyunu (5260) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Dümen Oyunu Tic Tac Toe Oyunu (5260), kitabı REDKA tarafından yazılmıitır. Dümen Oyunu Tic Tac Toe Oyunu (5260) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Dümen Oyunu Tic Tac Toe Oyunu (5260), REDKA tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Dümen Oyunu Tic Tac Toe Oyunu (5260)

Yazarı

REDKA

Özeti

‘Redka Dümen Oyunu ve Tic Tac Toe oyunu 2 Oyun Birden’, “Dümen Oyunu özel oyun tahtasında 8’er taşla 2 kişi tarafından oynanan bir strateji oyunudur.”, ‘ ‘, ‘Taşların oyun tablasındaki dairesel hücrelere yerleştirilmesi ile oyun başlar. Oyunda amaç rakibin taşlarını kazanmaktır.’, ‘ ‘, ‘Taşlar ileri, geri saüa ve sola doğru çizgi üzerinde boş komşu hücreye hareket ettirilir.’, ‘ ‘, ‘oyuncu rakip taşın üzerinden atlayarak rakip oyuncunun taşını kazanır. Bu hamlede rakip taşın arkasına yerleştirilen’, ‘ ‘, ‘hücrenin boş olması gerekir.Tic Tac Toeİki oyuncu da yatay dikey ya da çapraz şekilde üç sembolü arka arkaya getirmeye’, ‘ ‘, ‘çalışır. Kolay anlaşılır kurallarıyla çocuklar için iyi bir strateji oyunu olan bu oyun, onlara kendi kendi ‘, ‘taktiklerini rakiplerininkine göre ayarlamayı öğretir. ‘, ‘4+ yaş’, ‘KUTU İÇERİĞİ :’, ’16X16 cm Oyun Tahtası’, ‘Yeterli miktarda Oyun Taşı’, ‘Nasıl Oynanır Kitapçığı’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 23.03.2019’, ‘Boyut: 16 x 16 cm’

Dümen Oyunu Tic Tac Toe Oyunu (5260) Kitabının Yazarı Kimdir?

Dümen Oyunu Tic Tac Toe Oyunu (5260) kitabının yazarı REDKA’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın