joker tattoo

REDKA Path Path Dobble Oyunu (5312) Pdf

Path Path Dobble Oyunu (5312) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Path Path Dobble Oyunu (5312), kitabı REDKA tarafından yazılmıitır. Path Path Dobble Oyunu (5312) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Path Path Dobble Oyunu (5312), REDKA tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Path Path Dobble Oyunu (5312)

Yazarı

REDKA

Özeti

‘Dobble! Coşkulu bir atmosferde hızlı reflekslerin oyunu! Herhangi iki kart arasında yanlız ve yanlız 1 tane ortak sembol var! ‘, “5 farklı oyunu olan Dobble’da ancak keskin bir göz ve hızlı refleksler ortak sembolü yakalayabilir!”, ‘ ‘, ‘Hızlı eylem ve çok sıra dışı oyun tarzı sizi kendine hayran bırakacak. Çok kolay kuralları nedeni ile hızlı öğrenilen,’, ‘ ‘, ‘6 yaş ve üzeri herkesin büyük keyif alarak oynadığı bu oyun aynı zamanda 8 kişiye kadar oynanabilen ve insanları’, ‘ ‘, ‘birbirin kaynaştıran harika bir grup oyunudur. ‘, ‘BecerilerGörsel algı, dikkat, konsantrasyon ve hızlı hareket etme.’, ‘İçindekiler:’, ’55 adet kart, ‘, ‘Oyun kuralları’, ‘Oyuncu: 2-8’, ‘Kutu Boyutları: 130 x 130 x 70 mm’, ‘Yaş Grubu: 6 Yaş ve Üzeri’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 23.03.2019’

Path Path Dobble Oyunu (5312) Kitabının Yazarı Kimdir?

Path Path Dobble Oyunu (5312) kitabının yazarı REDKA’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın