joker tattoo

REDKA Tactix Nim Zeka Oyunu (5306) Pdf

Tactix Nim Zeka Oyunu (5306) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Tactix Nim Zeka Oyunu (5306), kitabı REDKA tarafından yazılmıitır. Tactix Nim Zeka Oyunu (5306) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Tactix Nim Zeka Oyunu (5306), REDKA tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Tactix Nim Zeka Oyunu (5306)

Yazarı

REDKA

Özeti

‘Seçmeli zeka oyunlrı dersi 5.sınıf planları arasında tactix oyunu da yer almaktadır. Tactix zeka ve bir strateji oyunudur.’, ‘ ‘, ‘Oyun kuralları basittir. Tactix oyununun amacı son pulu rakibin almasını sağlamaktır.’, ‘ ‘, ‘Tactix oyun alanı 4*4=16 kareden oluşmaktadır. 16 adet pul ile oynanmaktadır. Tactix (taktik) oyunu 2 kişi ile oynanır.’, ‘ ‘, ‘Sırası gelen her oyuncu yataş ve dikey kareler boyunca birbiri ile bağlantılı pullardan istediği kadarını alabilir.’, ‘ ‘, ‘Aynı anda frklı satır ve sütünlardan pul alınamaz. Çapraz karelerde bulunan pullar alınamaz.’, ‘ ‘, ‘Aynı satır ve sütünda yer alan pullar arasında boşluk varsa bu pullar aynı anda alınamaz.’, ‘ ‘, ‘Yani pulların yan yana olması gerekir. Oyun alanında kalan son taşı alan oyunu kaybeder.’, ‘ ‘, ’32*32 cm ebatlarında’, ‘8 mm kalınlığında’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 23.03.2019’

Tactix Nim Zeka Oyunu (5306) Kitabının Yazarı Kimdir?

Tactix Nim Zeka Oyunu (5306) kitabının yazarı REDKA’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın