Sedat Erdoğdu Küçük Timsah Dugi Pdf Kitap Özet İndir

Küçük Timsah Dugi Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Küçük Timsah Dugi, kitabı Sedat Erdoğdu tarafından yazılmıitır. Küçük Timsah Dugi kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Küçük Timsah Dugi, Sedat Erdoğdu tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Küçük Timsah Dugi

Yazarı

Sedat Erdoğdu

Özeti

“Vambinella kucağına aldığı Digu’yu kaleye götürdü. Annesi Vamperi, babası Vamperuz ile tanıştırdı:”, ‘”Bu benim yeni arkadaşım Digu. Bundan sonra kalenin bahçesindeki havuzda bizimle birlikte yaşayacak. Herkesin bir köpeği ya da kuşu var. Ama ben, küçüklüğümden beri alışıldık şeylerden hoşlanmıyorum. Sıradan şeylere nazaran küçük farklılıkları ve zorlukları olanlar hep ilgimi çekiyor. Timsahlarla yakınlaşmak da bu tanıma uyuyor gibi…”‘, “Bu düşüncelere sahipti Vambinella. Onu besleyerek ve tedavi ederek tekrar sağlığına kavuşmasını sağladı. Bu süreçte Timsah Digu’yu geceleri bile odasında misafir eden Vambinella’nın çabası bununla da kalmıyordu. Tedavi sürecinin ilk dönemlerinde yemek yemeyi reddeden timsahı buna cesaretlendirmek için ağzına çiğnenmiş et koyup, ona sarılıp, öperek iyi hissetmesini sağladı.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 06.03.2019’, ‘ISBN: 9786057948182’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 142’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 12.5 x 19.5 cm’

Küçük Timsah Dugi Kitabının Yazarı Kimdir?

Küçük Timsah Dugi kitabının yazarı Sedat Erdoğdu’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın