Semiha Karahan Bir Hakikat Şehri Kudüs Pdf Kitap Özet İndir

Bir Hakikat Şehri Kudüs Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Bir Hakikat Şehri Kudüs, kitabı Semiha Karahan tarafından yazılmıitır. Bir Hakikat Şehri Kudüs kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Bir Hakikat Şehri Kudüs, Semiha Karahan tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Bir Hakikat Şehri Kudüs

Yazarı

Semiha Karahan

Özeti

“Antik dönemden bugüne kadarki Kudüs tarihi adeta insanı zaman makinesinde uzun, heyecanlı ve mistik bir yolculuğa çıkartır gibidir. Neredeyse beş bin yıllık bu yolculuk, etkileyici olduğu kadar bazen yorucu bazen sarsıcı bazen ise yıpratıcıdır ancak çoğu zaman da gurur, mutluluk ve umut vericidir. Insan Kudüs’ü okurken, dinlerken, görürken birbiriyle bağlantılı binlerce yıllık bir geçmişi olduğuna tanıklık eder. Çünkü Kudüs, dinsel, siyasi, kültürel tüm açılardan insanın bam tellerine dokunan bir değerler odağıdır. İnsanlığın, dinter tarihinin ve siyasal tarihin başkentlerinden biri olmayı başarmış kadim Kudüs’ün hayat hikâyesine aşina olmak Kudüs’ün neden bu kadar önemli bir şehir olduğunu kavramak demektir. Nitekim bugünün dünya siyasetini, psikolojisini ve sosyolojisini okuyabilmek ve anlayabilmek kısmen Kudüs’ü tanımaktan geçmektedir.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 28.07.2021’, ‘ISBN: 9789755749808’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 360’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Bir Hakikat Şehri Kudüs Kitabının Yazarı Kimdir?

Bir Hakikat Şehri Kudüs kitabının yazarı Semiha Karahan’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın