SENTAR Akıllı Çocuk Saati – GPS Takipli Dokunmatik Ekranlı – TD02 – Pembe Pdf Kitap Özet İndir

Akıllı Çocuk Saati – GPS Takipli Dokunmatik Ekranlı – TD02 – Pembe Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Akıllı Çocuk Saati – GPS Takipli Dokunmatik Ekranlı – TD02 – Pembe, kitabı SENTAR tarafından yazılmıitır. Akıllı Çocuk Saati – GPS Takipli Dokunmatik Ekranlı – TD02 – Pembe kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Akıllı Çocuk Saati – GPS Takipli Dokunmatik Ekranlı – TD02 – Pembe, SENTAR tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Akıllı Çocuk Saati – GPS Takipli Dokunmatik Ekranlı – TD02 – Pembe

Yazarı

SENTAR

Özeti

‘ÜRÜNÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ ‘, ‘Batarya: 400 mAh’, ‘Şarj Süresi: 90 Dakika’, ‘Kullanım Süresi: 24-36 Saat’, ‘Bekleme Süresi: 5-7 Gün’, ‘Ekran: 1.22 inç LED’, ‘Ağırlık: 42 Gr’, ‘Garanti süresi:2 yıl’, ‘Ürünlerimiz Delta Servis Güvencesindedir.’, ‘FONKSİYONLAR ‘, ‘-Telefon olarak çift yönlü konuşma özelliği’, ‘-Uygulama üzerinden akıllı çocuk rehberine maksimum 15 kişi ekleme’, ‘-Güvenli liste oluşturma: Sizin belirlediğiniz numaralar (max. 15 kişi dışında) iletişime kapalı olma özelliği’, ‘-Herhangi bir GSM operatöründen alacağınız mikro sim kart ile çalışma özelliği’, ‘-Harita üzerinden çocuğunuzun konumunu takip etme’, ‘-Sentar V80 – TD02 Akıllı Çocuk Takip Saatini uzaktan kapatma’, ‘-Acil durumlarda S.O.S tuşu ile konum ve sesli mesaj gönderme’, ‘-Bas Konuş tuşuna basılı tutarak sesli mesaj gönderme’, ‘-Adımsayar’, ‘-IOS ve Android uyumlu’, ‘-5-12 yaş aralığındaki çocuklar için uygunluk’, ‘KUTU İÇERİĞİ ‘, ‘-1 Adet Sentar V80 – TD02 Çocuk Takip Saati ‘, ‘-1 Adet Şarj Kablosu’, ‘-1 Adet Kullanım Kılavuzu’, ‘-1 Adet RITZY Teknik Servis Garanti Belgesi’, ‘ÜRÜN KURULUMU’, ‘-Sentar V80 – TD02 Çocuk Takip Saati kutusunun içinde bulunan Türkçe kullanım kılavuzunda kurulum bilgileri’, ‘ ‘, ‘detaylı bir şekilde yer almaktadır. Herhangi bir durumda RITZY Teknik Servisi arayabilir ve destek alabilirsiniz.’, ‘NOT: Herhangi bir operatörden 500 SMS (min.), 1 GB internet (min.) ve dilediğiniz kadar dakika olan bir’, ‘ ‘, ‘Sim Kart almanız gerekiyor. Bunun dışında saatiniz için ekstra herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor.’, ‘ ‘, ‘Ürünümüz 4-12 yaşındaki çocuklar için uygundur.’, ‘“Ürün isminde ve açıklamasında aksi belirtilmediği sürece paket içeriğinde sadece data kablosu bulunmakta olup, ‘, ‘şarj adaptörü bulunmamaktadır.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 05.03.2019’

Akıllı Çocuk Saati – GPS Takipli Dokunmatik Ekranlı – TD02 – Pembe Kitabının Yazarı Kimdir?

Akıllı Çocuk Saati – GPS Takipli Dokunmatik Ekranlı – TD02 – Pembe kitabının yazarı SENTAR’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın