joker tattoo

Sezer Yorgun Bay X’in Ajanı Pdf

Bay X’in Ajanı Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Bay X’in Ajanı, kitabı Sezer Yorgun tarafından yazılmıitır. Bay X’in Ajanı kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Bay X’in Ajanı, Sezer Yorgun tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Bay X’in Ajanı

Yazarı

Sezer Yorgun

Özeti

‘“Kapıyı açmalarıyla onunla gözgöze gelmeleri bir oldu. ‘, ‘Hareketsiz duruyor, donuk bakışlarıyla onları süzüyordu. ‘, ‘Herhangi bir mimik yoktu. Dev cüssesi ona ürkütücü bir hava veriyordu.’, ”, ‘…Meraklı bakışları üzerinde hisseden Fikret konuşmaya başladı: ‘, ”, ‘‘Bunların hepsi Bay X’in yüzünden oluyor. Benim hayatımı mahvetmek için ajanlarını yolluyor. ‘, ‘O kız da Bay X’in ajanı. Bundan eminim!’…”’, ‘ ‘, ‘Sezer Yorgun yazıya, yazmaya gönül indirmiş bir öykücü. Sağlam bir gözlemci, ayrıntıların peşinde olan bir hayalci… Sabırlı ve uzun soluklu bir yolcu olacağını duyumsatıyor öykülerinde… ‘, ‘ ‘, “İnsanın sorunlarına, ilişkilerine hem ironiyle hem de ciddiyetle yaklaşıyor. Bu zıtlığı vicdanında tartarak dile taşıyor. Gerçekle gerçeküstü ögeleri iç içe akıtarak hem satıhta hem de derinde dolaştırıyor okuru. Bunu yaparken de yalın, dolaysız bir dil kullanıyor. Bir ilk kitap olan ‘Bay X’in Ajanı’ iyi bir yazarın elinden çıkıp okurla buluşuyor.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 25.03.2019’, ‘ISBN: 9786051752099’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 12.5 x 19.5 cm’

Bay X’in Ajanı Kitabının Yazarı Kimdir?

Bay X’in Ajanı kitabının yazarı Sezer Yorgun’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın