Shane Hegarty Robit 2 / Paslı Bir Macera Pdf Kitap Özet İndir

Robit 2 / Paslı Bir Macera Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Robit 2 / Paslı Bir Macera, kitabı Shane Hegarty tarafından yazılmıitır. Robit 2 / Paslı Bir Macera kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Robit 2 / Paslı Bir Macera, Shane Hegarty tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Robit 2 / Paslı Bir Macera

Yazarı

Shane Hegarty

Özeti

‘SELAM! BEN ROBİT (BEN BİR ROBOTUM.)’, ‘Robit, hurdalıkta yalnızca iki buçuk kusurlu anısıyla uyandığından beri uzun bir yol kat etmiştir. Robot arkadaşlarıyla birlikte bir eğlence merkezinde yaşar ve gerçek mutluluğun ne olduğunu keşfeder.’, “Robit ve arkadaşları, bir gün Gerry için yeni bir burun ararken kendilerini paslı bir maceranın tam ortasında bulur. Test Laboratuvarlarının arkasında unutulmuş eski bir robot olan Paslı’yla karşılaştıklarında onu kurtarmak için harekete geçmeleri gerekir. Paslı, özel bir robottur. Robit ve arkadaşları, bu eski robotu kurtarıp hayattaki amacını bulmasında ona yardım edebilecekler mi?”, “Eğlence, dostluk ve zıplayan oyuncaklarla kaplı bir depoyla dolu bu heyecanlı macerada ROBİT’e katılın!”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Gizem Şakar’, ‘Yayın Tarihi: 17.08.2021’, ‘Orijinal Adı: BOOT The Rusty Rescue’, ‘ISBN: 9786050841886’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 240’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 12.5 x 19.5 cm’, ‘Diğer Özellik: 10+ Yaş’

Robit 2 / Paslı Bir Macera Kitabının Yazarı Kimdir?

Robit 2 / Paslı Bir Macera kitabının yazarı Shane Hegarty’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın