joker tattoo

Sir Arthur Conan Doyle Sherlock Holmes -Toplu Öyküler Pdf

Sherlock Holmes -Toplu Öyküler Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Sherlock Holmes -Toplu Öyküler, kitabı Sir Arthur Conan Doyle tarafından yazılmıitır. Sherlock Holmes -Toplu Öyküler kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Sherlock Holmes -Toplu Öyküler, Sir Arthur Conan Doyle tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Sherlock Holmes -Toplu Öyküler

Yazarı

Sir Arthur Conan Doyle

Özeti

“Sherlock Holmes öykülerinin temel özelliklerinden birisi suçlunun ilk anda akla gelen kişinin dışında biri veya birileri olmasıdır. Sir Arthur Conan Doyle’un incelikle yazı tekniğiyle kurgulanmış olan öykülerinde Sherlock Holmes ve yardımcısı Dr. Watson olaylardaki sır perdesini hiç umulmadık yöntem ve tekniklerle kaldırmaktadır. Okuyucular; bir polisiye film izler gibi soluksuz okuyacağı öykülerde, Sherlock Holmes’un kıvrak zekasına hayran olacaklar.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.04.2015’, ‘ISBN: 9786055752323’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 215’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Sherlock Holmes -Toplu Öyküler Kitabının Yazarı Kimdir?

Sherlock Holmes -Toplu Öyküler kitabının yazarı Sir Arthur Conan Doyle’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın