SU BEBEK İlk Dikkat Kartları (2-3 Yaş) Pdf Kitap Özet İndir

İlk Dikkat Kartları (2-3 Yaş) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

İlk Dikkat Kartları (2-3 Yaş), kitabı SU BEBEK tarafından yazılmıitır. İlk Dikkat Kartları (2-3 Yaş) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
İlk Dikkat Kartları (2-3 Yaş), SU BEBEK tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

İlk Dikkat Kartları (2-3 Yaş)

Yazarı

SU BEBEK

Özeti

‘Dikkat ile başarı arasında güçlü bir bağ vardır. Dikkatli olmayan öğrenemez, öğrenmeyen ise başarılı olamaz. Okul yaşamındaki başarısızlığın önemli bir nedeni dikkatsizliktir. Öğrenilen bilgi ve yaşantıların bellekteki kalıcılık düzeyi ile dikkat arasında da önemli bir ilişki vardır.’, ‘Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, insanlar beyin potansiyelinin sadece bir kısmını kullanabilmektedirler. Çalışmanın yoğunluğuna bağlı olarak beynimizin daha büyük bir kısmını kullanabiliriz.’, ‘Bu sebeple yaşamın ilk yıllarında çocuğun beynini geliştiren egzersizlere ve oyunlara sıkça yer verilmelidir. Bu setteki çalışmalar, çocuğunuzun beynindeki milyarlarca nöronu aktif hale getirerek zihnin gelişmesini ve sağ beynin daha etkin kullanılmasını sağlıyor.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.05.2019’, ‘Boyut: 15 x 20 cm’

İlk Dikkat Kartları (2-3 Yaş) Kitabının Yazarı Kimdir?

İlk Dikkat Kartları (2-3 Yaş) kitabının yazarı SU BEBEK’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın