Süreyya Üdürgücü OH-X Pdf Kitap Özet İndir

OH-X Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

OH-X, kitabı Süreyya Üdürgücü tarafından yazılmıitır. OH-X kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
OH-X, Süreyya Üdürgücü tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

OH-X

Yazarı

Süreyya Üdürgücü

Özeti

‘Merhaba kıymetli okurum.’, ‘Sana çok önemli bir sır vereyim mi? Bu kitabı okuyup bitirdiğinde sen bir kahraman adayı olacaksın. Nasıl mı? Hemen anlatıyorum. Önce bu kitabın kapağını bir aç ve daha sonra onu okumaya başla.’, ‘Okurken kitabın içerisindeki esprilere bol bol gül, gülmen geçtiğinde gözlerini biraz daha aç daha dikkatli oku. Cebinden birbirinden güzel beş oda takımını taşıyan ve araba görüntülü karyolası ile havada uçan çocuğa selam ver. En havalı kanatları ile okul kantinine müthiş bir iniş yapan öğrencinin elinden tut, onunla Ay’ın esrarengiz ağaç mağazalarında sırıtan bir yüz ile dolaş. Sonra kulağını aç, dinle! OH-X’in ” Hoş geldin sahip, hadi buyur. Sen gelmeden önce çınar ağacındaki odanın içerisinde, çınar yaprağı masasının üzerinde senin için hazırladığım, birbirinden güzel ve sağlıklı 50 çeşit pizza ve 50 çeşit hamburgerden keyifle ye! Üzerine koca bir sürahi süt iç. Bir birinden farklı 100 çeşit çikolatayı da afiyetle ye. En sonunda çalışkan atalarımızın icat ettiği Ekmide adındaki hazmettirici ilaçları yut. Böylece bir anda yediklerinin hepsi enerjiye dönüşsün.’, ‘Ve kitabın hepsini okuyup bitir. Gelecekteki bu muhteşem hayatı okuyup da ona ulaşmak için kahraman adayı olmamak elde değil. Hadi bakalım, şimdiden kollarını sıva! Bol bol çalış, icat olmamış şeyleri icat et ve gelecekteki kahramanlardan biri de sen ol.’, ‘Aman ha şu parolayı da kafana kazı.’, ‘”Çocuklar torunlarınıza güzel bir dünya bırakın.”‘, ‘ ‘, “Okuyacağın bu kitapta mizah var macera var, geleceğe yolculuk var. OH-X’i açıp okumaya başladığın andan itibaren kendini gelecekte, bambaşka bir dünyada bulacaksın!”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 03.05.2021’, ‘ISBN: 9786257964890’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 128’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

OH-X Kitabının Yazarı Kimdir?

OH-X kitabının yazarı Süreyya Üdürgücü’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın