Terry Deary Sarsıcı İkinci Dünya Savaşı Pdf Kitap Özet İndir

Sarsıcı İkinci Dünya Savaşı Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Sarsıcı İkinci Dünya Savaşı, kitabı Terry Deary tarafından yazılmıitır. Sarsıcı İkinci Dünya Savaşı kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Sarsıcı İkinci Dünya Savaşı, Terry Deary tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Sarsıcı İkinci Dünya Savaşı

Yazarı

Terry Deary

Özeti

“Dünya tarihinin en dehşetli savaşlarından olan İkinci Dünya Savaşı’nın atmosferini koklamaya ne dersin? Cevabın ‘evet’ ise korkunç gerçeklerle yüzleşmeye hazır ol ve siperdeki yerini al! En vahşi savaş taktikleri, dehşet verici hikâyeler, korkudan yorganın altına saklanacağın olaylar… Ancak yorganın altından kafanı çıkarabileceğin eğlendirici resimler de seni heyecanlandıracak, güldürecek. Keyifli bilgi kutularıyla işte Sarsıcı İkinci Dünya Savaşı! Tarih hiç bu kadar eğlenceli anlatılmamıştı!”

Teknik Bilgileri

‘Çizer: Martin Brown’, ‘Yayın Tarihi: 17.08.2021’, ‘ISBN: 9786257844482’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 160’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 15 x 19 cm’, ‘Diğer Özellik: 10+ Yaş’

Sarsıcı İkinci Dünya Savaşı Kitabının Yazarı Kimdir?

Sarsıcı İkinci Dünya Savaşı kitabının yazarı Terry Deary’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın