joker tattoo

Tufan Şahin 10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Özet Pdf

10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Özet Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Özet, kitabı Tufan Şahin tarafından yazılmıitır. 10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Özet kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Özet, Tufan Şahin tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Özet

Yazarı

Tufan Şahin

Özeti

‘Bu özet kitap, okul müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. Kitaptaki konular, ders kitabıyla uyumlu olarak sıralanmış ve açıklanmıştır. Hazırlanış amacı, öğrenciyi yoğun ve boğucu ayrıntılarla dolu yardımcı kaynaklardan kurtarmaktır. İhtiyaç olan her bilgi öz ve anlaşılır olarak bu kitapta yer almaktadır.’, ‘Uzun konu anlatımları yok, gereksiz bilgi yığınları yok, yorucu ayrıntılar yok. Doyurucu, eksiksiz ama yormayan bir kitap bu.’, “Konu anlatımlarında çok önemli noktaları uyarılarla belirttik. Bazı konuları daha anlaşılır görsellere çevirdik. Ünite sonlarında tarama testlerine yer verdik. Kendinizi sınamanız için dört yazılı sınav ve iki deneme sınavı koyduk. Ayrıca üniversite giriş sınavlarına hazırlanmanız amacıyla, konu anlatımlarının içine sık sık çözümlü çıkmış soruları yerleştirdik. Kitaptaki tüm yazılı ve test-deneme sorularının ayrıntılı çözümleri wwwdeltakitapcom’da yer almaktadır.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 28.03.2019’, ‘ISBN: 9786059716406’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 80’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt’, ‘Boyut: 19.5 x 27.5 cm’

10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Özet Kitabının Yazarı Kimdir?

10. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Özet kitabının yazarı Tufan Şahin’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın