TUHAF DERGİ Tuhaf Dergi Sayı:24 Mart 2019 Pdf Kitap Özet İndir

Tuhaf Dergi Sayı:24 Mart 2019 Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Tuhaf Dergi Sayı:24 Mart 2019, kitabı TUHAF DERGİ tarafından yazılmıitır. Tuhaf Dergi Sayı:24 Mart 2019 kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Tuhaf Dergi Sayı:24 Mart 2019, TUHAF DERGİ tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Tuhaf Dergi Sayı:24 Mart 2019

Yazarı

TUHAF DERGİ

Özeti

‘Türkiye’nin önde gelen edebiyatçı, müzisyen ve gazetecilerini bir araya getiren Tuhaf Dergi, Mart sayısı ile bayilerdeki yerini aldı. Mart ayında yirmi dördüncü sayısıyla okurlarla buluşan Tuhaf Dergi güçlü kadrosuyla ve iddialı tasarımıyla yine dikkat çekiyor.’, ‘ ‘, ‘Zülfü Livaneli, Mazhar Alanson, Selim İleri, Ahmet Mümtaz Taylan, Hakan Günday, Gündüz Vassaf, Selahattin Duman, Murat Uyurkulak, Tarık Tufan başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen edebiyatçı, müzisyen ve gazetecilerini bir araya getiren Tuhaf Dergi Mart sayısı ile bayilerde. Tuhaf Dergi çıktığı günden beri kültür sanat dünyasının en çok konuşulan konularından birisi olmuştu. Mart ayında yirmi dördüncü kez okurlarla buluşan Tuhaf Dergi güçlü kadrosuyla ve iddialı tasarımıyla yine dikkat çekiyor.’, ‘ ‘, ‘Geçtiğimiz ay Oğuz Atay kapağı ve dosyasıyla çıkan dergi Mart sayısında tüm okuyucularını Türk edebiyatının en önemli yazarlarından olan kapağı ve dosyası ile selamlıyor. ‘Sana da öyle gelmiyor mu?’ mottosuyla çıkan dergide Turgut uyar için hazırlanan dosyada Turgut Uyar ve Tomris Uyar çiftinin çocuğu H. Turgut Uyar, gazeteci-yazar Işıl Cinmen’e konuştu ve Tuna Kiremitçi, Turgut Uyar için yazdı.’, ‘ ‘, ‘Mart sayısında Tuhaf Dergi’nin diğer önemli sürprizleri ise Nando Salva’ya konuşan son yılların en önemli oyuncularından Emma Stone, Nurhak Kaya’ya röportaj veren İlber Ortaylı ve yazılarıyla Şubat ayından itibaren yer almaya başlayan M. Serdar Kuzuloğlu. Yazar Hakan Günday ve oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ise Tuhaf Dergi için bir araya gelip uzun bir sohbete girişiyorlar.’, ‘ ‘, ‘Ocak ayında olduğu gibi müzisyen Zülfü Livaneli, yayıncı Barış Özcan, gazeteci ve yazar Gündüz Vassaf, yazar Tarık Tufan, yazar Murat Uyurkulak, gazeteci Büşra Sanay, yönetmen-senarist Ebru Ceylan ve fotoğrafçı Mustafa Seven yazılarıyla Tuhaf Dergi’de yer alıyorlar.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 05.03.2019’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’

Tuhaf Dergi Sayı:24 Mart 2019 Kitabının Yazarı Kimdir?

Tuhaf Dergi Sayı:24 Mart 2019 kitabının yazarı TUHAF DERGİ’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın