joker tattoo

Ümit Özdemir Hayatımızdaki Yahudi ve Hıristiyan Adetleri Pdf

Hayatımızdaki Yahudi ve Hıristiyan Adetleri Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Hayatımızdaki Yahudi ve Hıristiyan Adetleri, kitabı Ümit Özdemir tarafından yazılmıitır. Hayatımızdaki Yahudi ve Hıristiyan Adetleri kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Hayatımızdaki Yahudi ve Hıristiyan Adetleri, Ümit Özdemir tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Hayatımızdaki Yahudi ve Hıristiyan Adetleri

Yazarı

Ümit Özdemir

Özeti

‘İslam’da kurşun dökme, ağaçlara ve türbelere bez bağlama, tütsü yakma, tahtaya üç kere vurmanın yeri var mıdır?’, ‘Takke ve sarık Yahudilikten mi gelmiştir? ‘, ‘Yahudilerin “kaka” oyunu nedir?’, ‘Fatıma ananın elini nazarlık olarak kullanmak İslam’la ne kadar bağdaşır?’, ‘Reiki, yoga, meditasyon ve reenkarnasyona İslam’ın bakışı nedir?’, ‘İslam, uğur ya da uğursuzluk diye bir kavramı kabul eder mi?’, ‘ ‘, ‘İslam, kadınların ve bekâr kızların rızası dışında istemediği birisiyle evlendirilmesini men eder.’, ‘Muta nikâhı cahiliye devri âdetidir.’, ‘Peygamberimiz (s.a.v.) eşlerine ayaklarını yıkatmamıştır.’, ‘Zaruret halinde İslam kadının boşanmasını kabul eder.’, ‘İslam’da Noel, yılbaşı kutlaması yoktur.’, ‘İslam nazarı kabul eder ama nazarlıkları etmez.’, ‘Peygamberimiz (s.a.v.), “” der.’, ‘ ‘, ‘Ama… Yahudi, Hıristiyan ve Mecusilerden gelen cahiliye âdetleri, İslamî kurallar doğru bir şekilde bilinmediği için hayatımızın içindedir.’, ‘ ‘, “Bu kitapta, benimsediğimiz örf, âdet ve birçok geleneğin aslında nereye ait olduğu, bu konuda İslam’ın neler söylediği kaynakları ile Kur’an ve hadisler üzerinden aktarılmaktadır.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 18.04.2019’, ‘ISBN: 9786052214886’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 184’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Hayatımızdaki Yahudi ve Hıristiyan Adetleri Kitabının Yazarı Kimdir?

Hayatımızdaki Yahudi ve Hıristiyan Adetleri kitabının yazarı Ümit Özdemir’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın