Various Brother Bear 2 – Ayı Kardeş 2 (Dvd) Pdf Kitap Özet İndir

Brother Bear 2 – Ayı Kardeş 2 (Dvd) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Brother Bear 2 – Ayı Kardeş 2 (Dvd), kitabı Various tarafından yazılmıitır. Brother Bear 2 – Ayı Kardeş 2 (Dvd) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Brother Bear 2 – Ayı Kardeş 2 (Dvd), Various tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Brother Bear 2 – Ayı Kardeş 2 (Dvd)

Yazarı

Various

Özeti

‘Yepyeni bir filmle geri döndük dostum ha? Hem de sadece biz geyikler değil, hani şu büyük ayı (Kenai oluyor kendileri) ve onun küçük ayı kardeşi (bu da Koda oluyor) ve yeni kız Nita. Bayağı becerikli kız dostum ha, ne dersin?’, ”, ‘Nita bizim ayıyı daha ayı olmadan önce tanıyordu. Hani ilk filmde görmüştük, hatırladınız mı? Herneyse, bu iki genç sonsuza dek birlikte olacaklarını düşünüyorlardı. Fakat şimdi Yüce Ruh, bu anlaşmayı bozmaları için uzun ve macera dolu bir yolculuğa çıkmaları gerektiğini söylüyor.’, ”, ‘Hadi siz de kahkaha ve macera dolu bu eğlencede bana ve kardeşime katılın – oh bu arada bu sefer hikayede birkaç bayan geyik de var – Güzel ha! Tüm aileniz için harika değil de ne? ‘, ”, ”, ”, “Ayı Kardeş 2 Müziğininin Sahne Arkası: Grammy ödüllü Melissa Etheridge’den yepyeni Brother Bear 2 şarkısının perde arkası”, ”, ”, ”, ‘Rutt ve Tuke ile “Sıkı Yarışma Dostum Ha?”: Sorulara cevap verip bizim geyiklerin bayan geyikleri tavlamasına yardımcı olunç’, ”, ”, ”, ”, ‘1’, ”, ”, ‘İngilizce(Orijinal)’, ‘İngilizce(Dublaj)’, ‘İtalyanca(Dublaj)’, ‘Türkçe(Dublaj)’, ‘Almanca(Altyazı)’, ‘İngilizce(Altyazı)’, ‘Türkçe(Altyazı)’, ”, ’73’, ‘2006’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2006’, ‘Barkod: 8680979040195’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Brother Bear 2 – Ayı Kardeş 2 (Dvd) Kitabının Yazarı Kimdir?

Brother Bear 2 – Ayı Kardeş 2 (Dvd) kitabının yazarı Various’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın