Vehbi Vakkasoğlu İslam Şairi Mehmet Akif Ersoy Pdf Kitap Özet İndir

İslam Şairi Mehmet Akif Ersoy Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

İslam Şairi Mehmet Akif Ersoy, kitabı Vehbi Vakkasoğlu tarafından yazılmıitır. İslam Şairi Mehmet Akif Ersoy kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
İslam Şairi Mehmet Akif Ersoy, Vehbi Vakkasoğlu tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

İslam Şairi Mehmet Akif Ersoy

Yazarı

Vehbi Vakkasoğlu

Özeti

‘Şair, haykırmakla görevlidir. Hak bildiği yolda yapayalnız da kalsa, bu toprak için yorulacaktır…’, ‘Akif, bu gerçeği bilen ve kıyasıya yorulan bir insandır.’, ‘ ‘, ‘Şair, doğruyu ve güzeli hem duyacak hem duyuracaktır. Bildiğini saklamayacaktır. Toprağının ve öz medeniyetinin insanı için çırpınacak ve asla yılmayacaktır.’, ‘Akif, yılmak bilinmeyen bir ‘gerçek’ adamdır.’, ‘ ‘, ‘Şair, şahsı için değil, gerçek değerler için hissedecek ve yazacaktır. Gönlünün gıdası sadece cesareti ve dürüstlüğü olacaktır.’, ”, ‘ ‘, “Eğip bükmeden İslam’ı söyleyen ve iman heyecanı ile coşan millî şairimizi–kendi usulü ile–eğip bükmeden, gevelemeden söyleyelim:”, ”, ‘ ‘, “Bu kitapta, Mehmet Akif Ersoy’un hayatını ve mücadelelerini ayrıntılı bir şekilde okuyacaksınız.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 07.03.2019’, ‘ISBN: 9786056889004’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 224’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

İslam Şairi Mehmet Akif Ersoy Kitabının Yazarı Kimdir?

İslam Şairi Mehmet Akif Ersoy kitabının yazarı Vehbi Vakkasoğlu’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın