joker tattoo

William Gibson Archangel Pdf

Archangel Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Archangel, kitabı William Gibson tarafından yazılmıitır. Archangel kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Archangel, William Gibson tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Archangel

Yazarı

William Gibson

Özeti

“WILLIAM GIBSON’DAN ZİHİN KURCALAYACAK BİR GRAFİK ROMAN!”, ‘ ‘, “2016’nın ABD siyasi liderleri, yok ettikleri radyoaktif gezegeni geride bırakıp insanlığın son umudundan, Ayrıştırıcı’dan faydalanmayı tasarlamaktadır. Yeni bir gerçekliğe sızarak yozlaştırmalarını sağlamak üzere tasarlanmış devasa bir aygıttır bu. Radyoaktif, alternatif bir geleceğe ait askeri bir pilot, boyutlararası bir geçitten 1945 yılı Berlini’ne gelir ve ve ona güvenmeye cüret eden bir avuç insanla birlikte bildiğimiz tüm tarihin yok oluşunu engellemeye çalışır. Bu ekip, dünyanın en tehlikeli hedefiyle Avrupa’dan havalanan B-29 bombardıman uçağını durdurmayı başaracak mı, yoksa sadece bildiğimiz tarihin sonunu ertelemiş mi olacak?”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Deniz Erkaradağ’, ‘Yayın Tarihi: 08.04.2019’, ‘ISBN: 9786052044773’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 144’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt’, ‘Boyut: 16 x 24 cm’

Archangel Kitabının Yazarı Kimdir?

Archangel kitabının yazarı William Gibson’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın