Yoşitoki Oima Sessizliğin Sesi Cilt 1 Pdf Kitap Özet İndir

Sessizliğin Sesi Cilt 1 Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Sessizliğin Sesi Cilt 1, kitabı Yoşitoki Oima tarafından yazılmıitır. Sessizliğin Sesi Cilt 1 kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Sessizliğin Sesi Cilt 1, Yoşitoki Oima tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Sessizliğin Sesi Cilt 1

Yazarı

Yoşitoki Oima

Özeti

“Şooya İşida, altı yıl önce, işitme engelli transfer öğrenci Şooko Nişimiya’ya yapılabilecek her türlü eziyeti yapmaları için sınıf arkadaşlarını kışkırtmıştır. Sınıf arkadaşlarının giderek şiddetlenen gündelik işkencelerine katlanamayan Şooko, yine okul değiştirmeye mecbur kalır. Sınıf arkadaşları ve öğretmenleri tarafından durumun sorumlusu olarak görülen Şooya, bir anda zorbalık taslayandan zorbalığa uğrayan konumuna düşer ve herkes tarafından yalnız bırakılır. Şooya, şimdi Şooko’nun gözünde temize çıkmak ve kendisine sırt çeviren eski sınıf arkadaşlarıyla yüzleşmek için mücadele etmektedir.”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Reyyan Göçeri’, ‘Yayın Tarihi: 22.04.2021’, ‘ISBN: 9786052044902’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 200’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 11.5 x 17 cm’

Sessizliğin Sesi Cilt 1 Kitabının Yazarı Kimdir?

Sessizliğin Sesi Cilt 1 kitabının yazarı Yoşitoki Oima’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın