Yoşitoki Oima Sessizliğin Sesi Cilt 3 Pdf Kitap Özet İndir

Sessizliğin Sesi Cilt 3 Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Sessizliğin Sesi Cilt 3, kitabı Yoşitoki Oima tarafından yazılmıitır. Sessizliğin Sesi Cilt 3 kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Sessizliğin Sesi Cilt 3, Yoşitoki Oima tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Sessizliğin Sesi Cilt 3

Yazarı

Yoşitoki Oima

Özeti

“Yıllar önce Shoya Ishida, sınıf arkadaşlarını, işitme engelli yeni öğrenci Shoko Nishimiya’ya karşı kışkırtıp ona eziyet etmekte başı çekmişti. Shoko okulunu değiştirip gittiğinde, Shoya, zorbalık eden taraftan zorbalığa uğrayan tarafa dönüştüğünü ve tamamen yalnız kaldığını fark etti. Şimdiyse Shoya, Shoko’nun gözünde aklanmak ve artık ona düşman kesilen sınıf arkadaşlarıyla yüzleşmek için mücadele ediyor. Geçmişteki davranışı için Shoko’dan özür dilemek amacıyla işaret dilini öğrenmesi, kendisinin ve Shoko’nun hayatını sonsuza dek değiştirecek bir ilişkinin başlangıcı olmaya yetecek mi?”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Reyyan Göçeri’, ‘Yayın Tarihi: 22.04.2021’, ‘ISBN: 9786257963985’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 192’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kuşe Kağıt’, ‘Boyut: 11.5 x 17 cm’

Sessizliğin Sesi Cilt 3 Kitabının Yazarı Kimdir?

Sessizliğin Sesi Cilt 3 kitabının yazarı Yoşitoki Oima’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın